שירותי ניקיון חניונים - אחזקת וניקיון חניון ע"י המומחים

בניין ואחזקה – מה כדאי לכלול בשיפוץ עם פיגום להשכרה הדירה לפני המעבר

פעמים רבות, לפני שאנחנו עוברים לגור בדירה חדשה שרכשנו אנחנו עורכים בה שיפוץ מסוים, על מנת להעלות את ערכה ולהיכנס לדירה נעימה ומסבירת פנים יותר.

בדירה ישנם אינספור תחומים בהם ניתן להתמקד במהלך השיפוץ. במקרה של דירה הנמצאת במצב גרוע, ותקציב מצומצם לשיפוץ, מה כדאי לכלול בשיפוץ הגדול לפני שמשאית ההובלות מגיעה עם כל הרכוש שלכם?

ובכן, כדאי להתמקד בראש ובראשונה בבעיות מהותיות בתשתית הבית, אשר עלולות להתדרדר ולגרום לצרות בהמשך הדרך במקרה ולא תטפלו בהן עכשיו. דוגמאות לביות כאלו הן בעיות בצנרת הבית, בעיות מהותיות בקירות (דוגמת קירות לא יציבים או רטיבות בקיר), בעיות בתשתית המטבח ועוד. במקרה ויש לכם צנרת בעייתית למשל, לא יעזור אם תחסכו עכשיו כסף ולא תשפצו אותה – בתוך תקופה קצרה ממילא תתקעו עם סתימות ובעיות כאלו ואחרות, ואז תקראו לבעל המקצוע על מנת שישפץ את הצנרת. ללא ספק עדיף לעשות זאת מבעוד מועד, גם על מנת לחסוך כאב ראש וגם מפני שכחלק מהשיפוץ הכולל זה יהיה לכם זול יותר מאשר אם תידרשו לכך במיוחד לאחר שאתם כבר גרים בדירה.

לאחר שטיפלנו בכל האספקטים המהותיים והקריטיים של הדירה, במידה ועדיין נשאר כסף בתקציב השיפוץ ניתן לעבור הלאה, לתחומים פחות קריטיים אך עדיין חשובים. עכשיו אנחנו כבר מתמקדים בערך המוסף – בדרכים לשפר ולעלות את רמת הדירה ואת רמת איכות החיים של מי שגר בה. למעשה, חלק זה של השיפוץ הוא יותר אינדיבידואלי – כל בעל דירה והדברים שחשוב לו ביותר לשים עליהם דגש.

בכל מקרה, קיימים כמה תחומים אוניברסאליים, בהם כל אחד היה רוצה לראות את הדירה שלו עולה מדרגה. למשל – תחום הריצוף. רצפות חדשות, ישרות ונקיות (ניתן להשיג ניקיון בניינים במרכז וניקיון חניונים בבנינים), אשר מתאימות בעיצובן ובצבען לעיצוב הכללי שאתם מעוניינים להעניק לדירה כאשר תגורו בה, יעלו את קרנה של הדירה פי אלפי מונים. חשיבותו של ריצוף חדש במקום ריצוף ישן ומתפורר היא עצומה בהרגשה הכללית שהיא מעניקה לחיים בבית.

תחום טריוויאלי נוסף אשר משותף פחות או יותר לכולם הוא צבע הקירות. צביעה כללית של הדירה מעניקה לה יותר מכל דבר אחר כמעט הרגשה של ניקיון ושל "חדש". לכן, מומלץ בחום לכלול גם צביעה וסיוד בשיפוץ הכללי שאתם עורכים.

ולבסוף, במידה ועדיין נשאר כסף בתקציב, ניתן כבר להתפנק ולהכניס מותרות לתוך השיפוץ. התקינו ג'קוזי באמבטיה, קנו מטבח חדש ומאובזר או טלוויזיה בעלת מסך ענק ושטוח – מה שבא לכם.

העיקר שתרגישו בסופו של דבר בבית...

לחץ לכניסה לאתר yamit.org.il לפרטים